• Základné informácie

Kuchárka:                     Mikulová Eva

Pomocná kuchárka:    Kureková Burtinová Valéria

ORGANIZÁCIA PREVÁDZKY:

Podľa metodických pokynov pre oblasť školského stravovania, ako dodatok k Vyhláške č.330/2009 vydanej ministerstvom školstva a vedy Slovenskej republiky, oznamujeme rodičom, že dieťa je nutné odhlasovať zo stravy vždy vopred a to nasledovne:

-  v Pondelok aj na pondelok od 6.00 – 7.00 hod.

-  Na Utorok až Piatok deň vopred, najneskôr do 12.00 hod.

osobne – zapísaním do zošita na to určeného, ktorý je pri každej triede v MŠ, zapísať treba vždy prvý a posledný deň neprítomnosti dieťaťa ,

alebo telefonicky, na tel. číslo: +421 910 248 195

Nie na súkromné čísla zamestnancov ZŠS!

Len ak je dieťa odhlásené vopred, bude suma na nasledujúce obdobie znížená o sumu za odhlásenú stravu  (napr. preplatky za neodobratú stravu zo septembra budú odrátané v novembrovom šeku).

Za včas neodhlásenú, alebo do obedára si prevzatú stravu sa finančná, alebo vecná náhrada neposkytuje.

Strava sa uhrádza vopred mesačne, bezhotovostným platobným stykom alebo poštovou poukážkou najneskôr do 25. dňa v predchádzajúcom mesiaci. Teda do 25. SEPTEMBRA musí byť uhradená strava  na OKTÓBER .

V súvislosti s výdajom obedov do obedárov chorým stravníkom, po pripomienkach a usmernení okresným hygienikom, stanovujeme túto lehotu a teda možnosť odberu do obedára po ochorení stravníka  na jeden deň.

Ide o obmedzenie predpokladanej zvýšenej kontaminácie priestoru kuchyne, jedálne a stravníkov niektorými druhmi zdraviu škodlivými mikroorganizmami, najmä opakovanými návštevami osôb a vnášaním nádob z infikovaného prostredia.

Výdaj obedov:

MŠ: 11.30 hod.

ZŠ: 12.30 hod.

Zamestnanci: 12.30 hod.

Výdaj obedov do obedárov:

- pre cudzích stravníkov                11.00 – 11.15 hod.

- pre žiakov a deti MŠ      11.15 – 11.30 hod.

12.30 – 12.45 hod.

Pracovná doba v kuchyni: Pondelok – Piatok: od 7.00 – do 15.00 hod.

Obedná prestávka:             od 12.45 – do 13.15 hod

Pracovná doba vedúcej:    Pondelok: od 6.00 – do 15.00 hod.

Utorok – Štvrtok: od 7.30 – 14.00 hod

Piatok.: od 8.00 – 11.30 hod