• Moje predmety

• Informatická výchova
          Informatickej výchove sa venujem v škole od jej začiatkov. V tomto školskom roku sa informatickej výchove ako povinnému predmetu venujú tretiaci a štvrtáci. Okrem toho žiaci v škole aktívne využívajú interaktívne tabule, ktoré nám veľmi pomáhajú či už vo výchovno-vzdelávacom procese alebo pri činnosti detí v ŠKD. Prácu s interaktívnou tabuľou využívam najmä na hodinách anglického jazyka a informatickej výchovy.

Anglický jazyk
          Anglický jazyk je vpovinný predmet od 3. ročníka. v našej škole sme s výučbou anglického jazyka začali dávnejšie. V súčasnej dobe využívame na vyučovanie učebnice Family and Friends z vydavateľstva Oxford University Press. V druhom ročníku máme angličtinu ako záujmový útvar.Slúži ako veľmi dobrá príprava do tretieho ročníka.

Telesná výchova
          Hoci nemáme telocvičňu, naši žiaci majú telesnú výchovu veľmi radi. Vedieme ich k tomu, aby čo najviac športovali. Pokiaľ je to možné, zapájame ich do rôznych športových súťaží, organizujeme športové akcie, besedy so športovcami.

Hudobná výchova
          Hudobná výchova je neodmysliteľnou súčasťou výchovno-vzdelávacieho procesu. Na hodinách sa venujeme rôznym hudobno-pohybovým činnostiam. Takisto žiakov pripravujeme na súťaže, podujatia. Hudobnú výchovu využívame aj na iných predmetoch.