• Oznam vedúcej školskej jedálne

• Vedúca školskej jedálne oznamuje stravníkom, že odhlásenie zo stravy v období

od 19.12. 2022 - do 23.12. 2022 je možné najneskôr do 16.12. 2022, do 12:00 hod.

(Vzhľadom na trojtýždňovú pauzu a krátku trvanlivosť potravín je nutné skladové zásoby vynulovať, preto musíme vedieť presne na koľko stravníkov máme plánovať  variť).

Za pochopenie ďakujem.

Vedúca ŠJ

Steinemannová Janka

• Hovorme o jedle - vyhodnotenie

• V októbri sme realizovali aktivity v rámci projektu "Hovorme o jedle". Naša škola sa okrem výtvranej časti zapojila do aktivity "Jedz zdravo a hýb sa". Z celej tejto aktivity sme zozbierali materiály, spravili prezentáciu, ktorú sme odoslali organizátorom tohto projektu. V rámci celkového hodnotenia zúčastnených škôl sa tá naša umiestnila v tom najvyššom - zlatom pásme. V Trenčianskom kraji bolo do najvyššieho pásma vybratých iba päť škôl, medzi nimi aj naša. Pre našu školu je to ďalšie ocenenie práce všetkých, ktorí na týchto aktivitách pracovali.